Projekt edukacyjno – rozwojowy pt. „Prowokatywność i improwizacja – na styku energii i możliwości” – to podróż w świat radości życia, kreatywności działania i samodoskonalenia w zgodzie ze sobą.

Projekt realizowany będzie od 14 grudnia 2023 do 14 grudnia 2024 roku

Kluczowe Elementy Projektu

  • Warsztaty stacjonarne, webinary i rozmowy LIVE 

Przez cały okres trwania projektu będziemy organizować serię bezpłatnych edukacyjnych warsztatów, webinariów i dyskusji na żywo z wybitnymi specjalistami. Wydarzenia te dostępne będą bezpłatnie, w podziale na grupy docelowe (dla specjalistów z zakresu wsparcia i pomocy człowiekowi, dla osób nastawionych na rozwój własny i innych, dla specjalistów zorientowanych na rozwój pracowników i organizacji).

  • Cykl spotkań z Jeroenem Stekiem i dr Noni Höfner  

Wyjątkowe, bezpłatne spotkania z międzynarodowym ekspertami – tak online, jak i stacjonarnie – w Warszawie. Prowadzone w formie spotkań otwartych, hybrydowych.

  • Warsztaty stacjonarne  

Warsztat Jeroena Steka – jednen z czołowych światowych specjalistów w dziedzinie improwizacji i prowokatywności w terapii i coachingu. Zaplanowany na 22-24 marca 2024 r. w Warszawie. Wydarzenie płatne, z którego fundusze wesprą cele naszej Fundacji.

Link do warsztatu: https://provocare.org/home/warsztat-jeroen-stek-2024/

Warsztat dr Noni Höfner – czołowa propagatorka i ekspert z zakresu prowokatywności w pracy rozwojowej i terapeutycznej. Spadkobierczyni spuścizny twórcy terapii prowokatywnej Franka Farrellego. Zaplanowany na 2-4 października 2024 r. w Warszawie oraz online. Wydarzenie płatne, z którego fundusze wesprą cele naszej Fundacji.

  • Międzynarodowy Kongres Prowokatywny  

więcej o kongresie

 

 

Więcej

Aktualności

Nowy Rok Fundacji

Rok 2024, to pierwszy pełny rok funkcjonowania tej fundacji jaki jest przed nami. Cele postawione przed Fundacją na ten rok są tak merytoryczne jak również organizacyjne, skupione wokół działań ogólnopolskich i międzynarodowych. Zdajemy sobie sprawę, że cele na ten...

Warsztat sesji prowokatywnych na żywo

W dniach 25-26 listopada odbył się warsztat to jakiego Instytut Provocare dojrzewał już od kilku lat. Ostatni raz tego typu warsztat odbył się w 2011 roku, gdy Człowiek, który pozwolił na powstanie Instytutu Provocare i patron i naszej Fundacji był ostatni raz w...