Rok 2024, to pierwszy pełny rok funkcjonowania tej fundacji jaki jest przed nami.

Cele postawione przed Fundacją na ten rok są tak merytoryczne jak również organizacyjne, skupione wokół działań ogólnopolskich i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że cele na ten rok są duże, a Fundacja jeszcze niewielka, natomiast wierzę że barty podjęcia i ważne dla rozwoju tak metody jak i jej praktyków. Wierzymy również, iż dzięki zapałowi naszego zespołu oraz z partnerów naszej fundacji i wolontariuszy wszystko stanie się możliwym.

Wśród celów fundacji na rok 2024 są między innymi:

  • Opracowanie Kodeksu Etycznego Praktyka i Superwizora Podejścia Prowokatywnego
  • Opracowanie Modelu Kompetencji Praktyka i Superwizora Podejścia Prowokatywnego
  • Reaktywacja Wydawnictwa
  • Uruchomienie regularnie wydawanego czasopisma „ProvoTime”
  • Działania naukowo – dydaktyczne w oparciu o plan Rady Naukowo-dydaktycznej Fundacji
  • Organizacja warsztatu Jeroen Steka w Polsce w dniach 22-24.03.2024 r.
  •  Organizacja I Międzynarodowego Kongresu Prowokatywności w dniach 1-6.10.2024, zakończonego szkoleniem prowadzonym przez doktor Noni Hofner.

 

Więcej

Aktualności

Roczny projekt Fundacji

Projekt edukacyjno - rozwojowy pt. „Prowokatywność i improwizacja - na styku energii i możliwości” – to podróż w świat radości życia, kreatywności działania i samodoskonalenia w zgodzie ze sobą. Projekt realizowany będzie od 14 grudnia 2023 do 14 grudnia 2024 roku...

Warsztat sesji prowokatywnych na żywo

W dniach 25-26 listopada odbył się warsztat to jakiego Instytut Provocare dojrzewał już od kilku lat. Ostatni raz tego typu warsztat odbył się w 2011 roku, gdy Człowiek, który pozwolił na powstanie Instytutu Provocare i patron i naszej Fundacji był ostatni raz w...