Jeroen StekJeroen Stek od 2005 r. związany jest z Maarsigngh en Van Steijn (sieć ekspertów ds. psychologii) w Leeuwarden i działa w charakterze coacha prowokatywnego, te rapeuty systemowego i trenera zarządzania. Głównym obszarem jego działalności jest zastosowanie jego ekspertyzy w zakresie zdrowia psychicznego i rozwoju zarządzania. Wykonuje swoją pracę z pasją, miłością do swojego fachu i z wyjątkowym szacunkiem dla klienta, jako człowieka. Ze względu na to, że sam jest menedżerem dużego parku rekreacyjnego w Brabancji, jest on w stanie wnieść zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wartość dodaną do swojej praktyki coacha i trenera. Dodatkowo pracuje jako nauczyciel improwizacji. Jest Członkiem Komisji ds. Aktywności i zarządu CCL.

Misja: w pozytywny sposób łączyć ludzi, którzy się od siebie różnią.

To, co lubię w swojej pracy, to m. in. jej różnorodność. Taką samą przyjemność czerpię z terapii dla par, coachingu kadry zarządzającej i menadżerskiej, pracy nad rozwojem wizji i misji osób i firm, jak i z treningów z zakresu „Softskills” w firmach lub organizacjach. Bardzo ważna jest dla mnie przy tym znajomość działania ludzkiego mózgu, która jest bardzo przydatna w komunikacji społecznej (i profesjonalnej). Staram się pokazać ludziom, w jaki sposób, jako jednostki i jako grupa, mogą czerpać korzyści z życia społecznego. Twórczość i rozwój, które za punkt wyjścia obierają szacunek dla jednostki, stanowią dla mnie zasadniczą wartość.”

„Wszyscy ludzie pragną być w udanych związkach. Najczęściej początek romansu cechuje wzajemna ciekawość, często również rozwój uczucia, szacunek i zaufanie. Po dłuższym czasie osoba będąca w związku może mieć wrażenie, że partner nie do końca ją rozumie, że jej nie słucha lub że nie podziela jej uczuć. Czasem po prostu czujemy, że druga osoba nie daje nam tego, czego potrzebujemy, a klarowna i spokojna komunikacja nie jest już możliwa. Masz wrażenie, że zamykasz się w sobie? Czy może czasem odnosisz wrażenie, że Twoje żądania Twoja druga połówka odbiera jako nigdy nie kończące się pretensje? Doświadczasz prawdy zawartej w powiedzeniu, że od miłości jest niedaleko do nienawiści. […]

Mój styl prowadzenia coachingu czy terapii można w skrócie opisać jako aktywny, bezpośredni i z poczuciem humoru.”

Biblioteka

Powiązane wpisy

Prowokatywność w pracy trenera czym jest?

Prowokatywność w pracy trenera czym jest?

Pytania i odpowiedzi jakie postawili przed sobą Marcin Skorodzień i Joanna Czarnecka tworząc warsztaty z zastosowania metod prowokatywnych w pracy trenera. Artykuł powstał na bazie odpowiedzi udzielonych przez Marcina – trenera, coacha, szefa zespołu trenerskiego, wewnętrznego dużej ogólnopolskiej firmy.