Prowokatywność i kolejne pokolenia – czyli jak i gdzie zmierza i co ją czeka?
opis wkrótce
O prowokatywności w pracy trenera można myśleć na kilka sposobów: może być ramą przy projektowaniu całego procesu, konkretnego ćwiczenia, pewnym stylem, postawą trenerską lub po prostu narzędziami pracy z grupą, czy radzenia sobie z sytuacjami trudnymi
Logoterapia to trzeci wiedeński nurt psychoterapii stworzony przez prof. V. E. Frankla, według którego najsilniejszą siłą motywującą w naszym życiu jest wola sensu. Logoterapia ukazuje zdolność człowieka do autotranscendencji, czyli do przekraczania samego siebie.
Koncepcja świata BANI (Cascio, 2020) opisuje współczesną, postpandemiczną rzeczywistość, uwzględniając wszechobecną niepewność, a także coraz szybsze tempo zmian zachodzących w skali globalnej.
Czy podczas pracy warsztatowej lub indywidualnej zdarza Wam się śpiewać? Nie mam na myśli nucenia podczas układania flamastrów, ale śpiewania jako formy przekazu trafiającego do drugiego człowieka. Czy tak można? Czy wolno? Co się stanie jeśli to zrobimy? „Ale przecież ja nie umiem śpiewać!” – pomyślicie. A co jeśli okaże się, że tym lepiej?
Czy jest jeszcze miejsce na prawdę? W świecie gloryfikującym własną perspektywę oraz przefiltrowany wizerunek w mediach społecznościowych czy egocentryzm?
Podczas prelekcji dowiesz się i poznasz jak można przyjąć „błąd” w procesie uczenia jako „budującego doświadczenia”.
Dołącz do mnie na sesji, gdzie nauka spotyka się z humorem. Przygotuj się na śmiech, naukę i wykorzystanie humoru jako siły prowadzącej ku dobru!