Provoaktywni

Tomasz Jamroziak

Członek Rady Naukowo Dydaktycznej

Doradca zarządów firm,  specjalista „resilience training”. Psycholog biznesu, licencjonowany trener z międzynarodowym doświadczeniem  w zakresie komunikacji, strategii, szkolenia trenerów, odporności na stres. Doświadczony i ceniony mówca. Specjalizuje się w warsztatach dla zarządów. Prowadzi autorskie projekty implementacji wartości w firmach. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej OTWARTE PRZESTRZENIE. Senior Trainer i Partner Grupy Firm Doradczych Values. Wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa – Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Trener z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną znajomością realiów biznesowych, korporacyjnych i managerskich. Prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i konferencje. Do jego klientów należą zarządy, managerowie i pracownicy polskich i międzynarodowych firm.

Specjalizuje się w szkoleniach i całościowych projektach związanych z zarządzaniem, komunikacją, wprowadzaniem zmian i przygotowaniem na zmiany, współpracą w zespole, budowaniem relacji z klientem, sztuką wystąpień publicznych, zarządzaniem własną energią i radzeniem sobie ze stresem.
W swojej pracy opiera się na osiąganiu wysokiej efektywności przez orientację na cel i nastawienie na rezultaty przy zachowaniu spójności osobistej i spójności z wartościami i celami organizacji. Łączy poczucie humoru z głęboką pracą, a inspirację z praktyką.

Jako ekspert psychologii współpracuje z TVP, TVN, Polskie Radio „Trójka”, Radio Bis, Dziennik, Manager Magazine, Thinkthank Magazine, Malemen.

Współtworzył ksiażki:

  • „Wskazówki na drugi oddech” Jacek Santorski i Partnerzy – autorski rozdział Tomka Jamroziaka o uważności i radzeniu sobie ze stresem
  • „Instrukcja obsługi człowieka” Grażyna Dobroń redakcje wywiadów z audycji w tym kilkunastu wywiadów z Tomkiem Jamroziakiem.
  • „Zmiana” Monika Jaruzelska – rozdział o zmianie z perspektywy psychologa towarzyszącego ludziom w ważnych zmianach – rozmowa z Tomaszem Jamroziakiem.