Provoaktywni

Joanna Poremba

Koordynator ds Partnerstw i Sponsorów 

Coach ZEN, trenerka,

Kobieta, która żadnej pracy się nie boi, ale wybiera te prace, które napędzają ją do działania, dają poczucie spełnienia i nadają sens jej życiu.

Od kilku lat pracuje z ludźmi, indywidualnie i grupowo, pokazując jak z poziomu umysłu można zejść do czucia i zacząć podejmować świadome decyzje nie tylko takie, które zgadzają się z narracją współczesnego świata, ale przede wszystkim, które są w zgodzie ze sobą. Podstawą jej pracy jest uważność, a treningi, które prowadzi polegają głównie na wzmacnianiu mięśni akceptacji, nastawienia, odpowiedzialności, zaangażowania i spójności. 

Wierzy w to, że wewnętrzna siła człowieka płynie ze zgodny na doświadczenie życiowe takie, jakie jest oraz umiejętności podejmowania świadomych wyborów.

Psychologia i coaching to obszary jej edukacji i jednocześnie pasji, bo jak wiadomo, kiedy robisz to, co kochasz nie przepracujesz ani jednego dnia. Od lat prowadz projekt Melancholia (opowieść o doświadczeniu życia z depresją), który był inspiracją do stworzenia życia, które kocha – ze swoich życiowych trudności uczyniła swoją siłę i ulokowała ją w swojej pracy.

Joanna o swojej pracy:
„Wielokrotne doświadczenie depresji i korzyści płynące z terapii w różnych nurtach pokazało mi, że aby móc prawdziwe wzmocnić odporność psychiczną warto skierować uwagę do własnego wnętrza i z odwagą i ciekawością poznawać siebie, bo kiedy znam swoją wartość i własne ograniczenia jestem bliżej prawdziwego ja, prawdziwego życia”.